Mecz z Rawiczem: A.Gała wraca do składu

W niedzielę powracamy do rozgrywek ligowych. Czerwono-czarni na własnym obiekcie w meczu XI rundy 2. Ligi Żużlowej podejmą drużynę Kolejarza Rawicz. Niedźwiadki jak do tej pory nie wywalczyły jeszcze punktów do tabeli – po ośmiu rozegranych meczach sklasyfikowani są na siódmej pozycji. Sztaby szkoleniowe obu drużyn przedstawiły awizowane na ten mecz składy – zestawienie gospodarzy zmieniło się w porównaniu z ostatnimi pojedynkami. W wyjściowej siódemce znalazł się Adrian Gała.

Liderem gości wydaje się być Adam Skórnicki. Wychowanek leszczyńskiej Unii w przeszłości ścigał się w barwach Startu i z pewnością będzie silnym punktem “Niedźwiadków” w niedzielnej konfrontacji. Skóra wystąpił do tej pory w pięciu meczach i legitymuje się najwyższą średnią w zespole Kolejarza – 2.208 na bieg.

Drużyna Kolejarza Rawicz awizowała przyjazd w następującym składzie:
1. Roland Benko
2. Rafał Konopka
3. Joshua Bates
4. Arkadiusz Pawlak
5. Adam Skórnicki
6. Marek Lutowicz

Sztab szkoleniowy zespołu ma w odwodzie jeszcze dwójkę obcokrajowców, którzy dobrze radzą sobie na Wyspach Brytyjskich – bracia Richie i Steve Worrall.

Do składu czerwono-czarnych wraca Adrian Gała. Wystąpi on z numerem dwunastym na plecach. Stworzy parę wspólnie z Krzysztofem Jabłońskim. Sztab szkoleniowy GTM Start Gniezno pozostawił puste miejsce pod numerem dziesiątym – który z żużlowców pojawi się tego dnia na torze dowiemy się w dniu meczu.

Zestawienie GTM Start Gniezno:
9. Marcin Nowak
10.
11. Krzysztof Jabłoński
12. Adrian Gała
13. Mirosław Jabłoński
14. Damian Stalkowski
15. Patryk Fajfer

Niedziela, 9 lipca – stadion przy Wrzesińskiej. Kibiców zapraszamy na stadion na godzinę 17.30. Wtedy odbędzie się próba toru. Dla fanów przygotowaliśmy konkursy z atrakcyjnymi nagrodami do zdobycia. Prezentacja godzina 17.45, kwadrans później pierwszy wyścig dnia.

gniezno-rawicz_1600

Oficjalny plakat na mecz z Rawiczem

Przedsprzedaż biletów wstępu na mecz z Kolejarzem Rawicz odbywa się w następujących cenach:
– sektor AB – normalny 20 zł, ulgowy 15 zł
– sektor C – normalny 15 zł, ulgowy 10 zł
– młodzieżowy, sektor AB i C – 5 zł
– trybuna – 30 zł

Wejściówki są do nabycia w systemie on-line oraz w sekretariacie klubu (ul. Wrzesińska 25, do piątku, do godziny 16.00).

Programy w promocyjnej cenie 8 zł będą dostępne w sprzedaży w dniu meczu. Posiadacze karnetów otrzymają je za darmo w momencie okazywania karnetu podczas wstępu na stadion przy ulicy Wrzesińskiej. Dzieci do 7 roku życia wstęp wolny. Od 8 do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety młodzieżowe – uczniowie szkół podstawowych z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom.

Sponsorem pojedynku jest Spółdzielnia “Dozór” w Gnieźnie – kompleksowa ochrona osób i mienia oraz drukarnia.

Tekst: Radosław Majewski