W niedzielę starcie faworytów przy W25!

Godziny pozostają do rozpoczęcia starcia faworytów! W niedzielne popołudnie na torze przy Wrzesińskiej 25 GTM Start Gniezno zmierzy się z niepokonaną do tej pory drużyną w drugiej lidze. Do Pierwszej Stolicy przyjedzie Speed Car Motor Lublin. Drużyna prowadzona przez dobrze znanego w Gnieźnie szkoleniowca – Dariusza Śledzia łatwo punktów nie odda i będzie z pewnością wymagającym rywalem dla naszych żużlowców, a to z kolei zwiastuje duże emocje. Tego meczu nie można przegapić! Kibiców zapraszamy na stadion na godzinę 17.

Czerwony oraz biały to kolory dominujące na naszych kombinezonach w sezonie 2017. I właśnie w odzieży takiego koloru oraz czarnej z klubowym emblematem zachęcamy kibiców do przyjścia na stadion w niedzielne popołudnie. Stworzymy w ten sposób fajny efekt wizualny – wierzymy, że spotkanie ze Speed Car Motorem Lublin obejrzy rekordowo duża ilość sympatyków gnieźnieńskiej drużyny!

O północy kończy się internetowa przedsprzedaż biletów. W promocyjnych cenach wejściówki do końca dnia zakupić można w kasie kina Helios (Galeria Gniezno).

W dniu meczu ceny biletów przedstawiają się następująco:
– sektor A i B – normalny 30 zł, ulgowy 23 zł
– sektor C – normalny 25 zł, ulgowy 20 zł
– bilet młodzieżowy – sektor A, B i C – 5 zł
– trybuna – 40 zł
– program – 10 zł

Posiadacze karnetów otrzymają program zawodów za darmo w momencie okazywania karnetu podczas wstępu na stadion przy ulicy Wrzesińskiej.

Dzieci do 7 roku życia wstęp wolny. Od 8 do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety młodzieżowe – uczniowie szkół podstawowych z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom.  Klub zastrzega sobie prawo do kontroli dokumentów uprawniających do ulgowego bądź bezpłatnego wstępu. Brak takiego dokumentu wyklucza możliwość skorzystania z ulgi. Bilety specjalne należy okazać w momencie wejścia na stadion.

Awizowane składy na emocjonująco zapowiadający się mecz w Grodzie Lecha przedstawiają się następująco:
Speed Car Motor Lublin:
1. Bjarne Pedersen
2. Stanisław Burza
3. Paweł Miesiąc
4. Maciej Kuciapa
5. Daniel Jeleniewski
6. Kamil Brzeziński
GTM Start Gniezno:
9. Marcin Nowak
10. Oliver Berntzon
11. Krzysztof Jabłoński
12. Eduard Krcmar
13. Mirosław Jabłoński
14. Damian Stalkowski

Wydarzenie na Facebooku

Wydarzenie na Facebooku

Niedziela, 11 czerwca, godzina 17.00. Pojedynek GTM Start Gniezno – Speed Car Motor Lublin.
Sponsorem meczu jest 3Thermo – producent energooszczędnych grzejników podtynkowych nowej generacji.

Tekst: Radosław Majewski