SBP: 17 sierpnia runda w Gnieźnie.

Trwający tydzień przynosi odpowiedzi na temat nowych terminów odwołanych niedawno zawodów. Znamy również datę, kiedy ponownie do Grodu Lecha przyjedzie światowa czołówka, aby wziąć udział w rywalizacji w ramach Speedway Best Pairs. 17 sierpnia, tj. w czwartek, o godzinie 19:00 odbędzie się gnieźnieńska runda tego prestiżowego cyklu. Będzie to zatem trzecia, ostatnia runda. Zawody planowane były już dwukrotnie, jednak za każdym razem pogoda krzyżowała plany organizatorów.

Bilety można cały czas nabywać za pośrednictwem portalu kupbilet.pl. Są one dostępne w następujących cenach:
– sektor AB – Normalny 45 zł, Ulgowy 30 zł, Młodzieżowy – 15 zł,
– sektor C – Normalny 35 zł, Ulgowy 25 zł, Młodzieżowy – 15 zł.
– trybuna VIP Silver 250 zł.
– program 10 zł.

Ulga przysługuje:
– bilet młodzieżowy – dzieci od 7 roku życia do 12 lat,
– bilet ulgowy – młodzież od 13 roku życia do 24 lat (studenci), kobiety, emeryci i renciści powyżej 65 lat.

foto. JAREK PABIJAN jarek.pabijan@wp.pl tel. +48 601 83 62 58

Kibice w Gnieźnie zobaczą w akcji m.in. Bartosza Zmarzlika
foto. JAREK PABIJAN (jarek.pabijan@wp.pl / tel. +48 601 83 62 58)

Warto dodać, iż wszystkie do tej pory zakupione bilety na te zawody zachowują swoją ważność. Tych kibiców, którzy chcą dokonać zwrotu biletu, prosimy o udanie się do miejsca jego zakupu. Zwrot odbywa się na podstawie posiadanego biletu oraz paragonu potwierdzającego jego zakup. Wejściówki nabyte w przedsprzedaży prowadzonej przez GTM Start Gniezno zwracać można w sekretariacie klubu tylko do najbliższego piątku. Pisaliśmy o tym w materiale tuż po odwołaniu czwartkowych zawodów.

Osoby, które dokonały zakupu biletów w Internecie prosimy o wypełnienie wniosku o zwrotu, który znajduje się w zakładce “Szczegóły rezerwacji” w Moje konto –> Zamówienia.