Derby z Poznaniem – rusza przedsprzedaż biletów!

Znamy potwierdzoną datę derbów z Ostrovią Ostrów – to spotkanie w Gnieźnie odbędzie się 17 czerwca. Wcześniej czerwono-czarni na własnym obiekcie podejmą inną drużynę z Wielkopolski. W ostatnią niedzielę miesiąca (a nie tak, jak pierwotnie zakładał terminarz – w sobotę) Start zmierzy się z Naturalną Medycyną PSŻ Poznań. Podopieczni trenera Tomasza Bajerskiego przyjadą do Grodu Lecha 28 maja. Początek prezentacji – godzina 16.00, pierwszy wyścig kwadrans później, o 16.15. Rozpoczynamy internetową przedsprzedaż biletów na ten ciekawie zapowiadający się mecz.

plakat-gniezno-poznan1200

Oficjalny plakat na mecz z Naturalna Medycyna PSŻ Poznań

Sponsorem derbowego pojedynku z Naturalną Medycyną PSŻ Poznań jest Autoryzowany Salon i Serwis Toyota – Ukleja.

Ceny biletów wstępu:
– sektor AB: normalny 25 zł, ulgowy 18 zł
– sektor C: normalny 20 zł, ulgowy 15 zł
– młodzieżowy, sektor ABC – 5 zł
– trybuna 40 zł
– program – 10 zł (do nabycia w kasach przed zawodami).

Dzieci do 7 roku życia wstęp wolny. Od 8 do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety młodzieżowe – uczniowie szkół podstawowych z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom. Klub zastrzega sobie prawo do weryfikacji dokumentów uprawniających do ulgi/darmowego wstępu.

Przedsprzedaż biletówkliknij aby przejść do systemu
Formularz akredytacyjnykliknij aby pobrać

Dodajmy, że rewanż na torze w Poznaniu odbędzie się dzień później niż zakładano przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych. Oba kluby także i w tej kwestii osiągnęły porozumienia na podstawie którego do pojedynku dojdzie w niedzielę 4 czerwca.

Tekst: Radosław Majewski