Firma KAPI sponsorem GOLD drużyny

Firma KAPI jest producentem mebli na wymiar. Wykonujemy meble kuchenne, biurowe, hotelowe, sklepowe, szafy z drzwiami przesuwnymi oraz garderoby. Produkujemy także meble na rynki krajów europejskich i skandynawskich.

Przez okres 7 lat wspieraliśmy Start Gniezno, lecz po nie otrzymaniu licencji przez klub z Gniezna i nie wystąpieniu w rozgrywkach żużlowych Firma KAPI została zaproszona do współpracy z drużyną Ekstraligową KS Get Well Toruń, którego jest jednym z głównych sponsorów.

Od kilku lat sponsorujemy również indywidualnie między innymi: Adriana Miedzińskiego, Pawła Przedpełskiego, Martina Vaculika jak również gnieźnieńskich wychowanków Oskara Fajfer oraz Kacpra Gomólskiego.

Po reaktywacji Klubu Żużlowego w Gnieźnie, Firma KAPI była sceptycznie nastawiona do dalszej współpracy ponieważ sponsoruje KS Get Well Toruń, ale ze względu na to, iż właściciele firmy mieszkają pod Gnieznem i mają wielki sentyment do gnieźnieńskich kibiców żużla zdecydowali się wspierać Gnieźnieńskie Towarzysto Motorowe Start.

Serdecznie zapraszamy do Naszych Studiów Mebli Kuchennych:
kapi-punkty-sprzedazPOMIAR PROJEKT GRATIS
530 540 150

www.kapi.org.pl
https://www.facebook.com/ProducentMebliKapi/