W piątek prezentacja GTM w Galerii Gniezno!

Szykuje się prawdziwa gratka dla fanów sportów motorowych! W piątek, 31 marca w CH Galerii Gniezno odbędzie się oficjalna prezentacja zespołu GTM START GNIEZNO.
Zawodnicy będą do dyspozycji swoich fanów od godz. 18.00 do 20.00. Prócz pamiątkowych zdjęć i autografów, będzie także okazja na żywo obejrzeć przygotowane do sezonu motocykle! Dla najmłodszych czekają liczne gry i zabawy.
Plakat zapowiadający piątkowe wydarzenie w Galerii Gniezno

Plakat zapowiadający piątkowe wydarzenie w Galerii Gniezno

Start Gniezno to drużyna, której żadnemu z mieszkańców przedstawiać nie trzeba. Popularne Orły są na etapie ostatnich przygotowań do nowego sezonu żużlowego. Jak one wyglądały? Jakie są oczekiwania przed sezonem? Jak prezentują się nowi zawodnicy? M.in. na te pytania poznają odpowiedzi wszyscy, którzy odwiedzą CH Galerię Gniezno w piątek, 31 marca. Punktualnie o godz. 18.00 odbędzie się oficjalna prezentacja zespołu żużlowego.
Bardzo cieszymy się, że jeszcze tuż przed pierwszym biegiem nowego sezonu będziemy mogli zaprezentować kadrę i przygotowane motocykle wszystkim fanom. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Galerii Gniezno i przede wszystkim stadionu, by gorąco dopingować Orły. – mówi Piotr Mikołajczak, dyrektor GTM Start Gniezno.

Rozgrywki Drużynowych Mistrzostw II ligi żużlowcy Startu rozpoczną 9 kwietnia podejmując na Stadionie Miejskim im. płk. Franciszka Hynka Kolejarza Opole.

 

Bez skrzyni biegów, hamulca i świateł

Mogłoby się wydawać, że taki opis to jedno z wielu ogłoszeń jakie każdego dnia pojawiają się na portalach aukcyjnych. W Galerii Gniezno nie zobaczymy jednak „igły” handlarza „Mirka”, a piekielnie mocne motocykle żużlowe, którymi Orły będą walczyć o awans do I ligi. Żużlowe Jawy to specjalne i skomplikowane konstrukcje przystosowane do ciągłej jazdy w lewo i nie posiadające… skrzyni biegów, hamulca i oświetlenia.

Każdy fan żużla będzie mógł „przymierzyć” się do motocykla, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, które natychmiast zostanie wywołane oraz otrzymać autograf swojego idola. Dla najmłodszych fanów przygotowaliśmy natomiast specjalną strefę, w której czekają liczne zabawy, zajęcia plastyczne, żużlowe kolorowanki czy gry – tłumaczy Anna Frydrysiak, dyrektor Centrum Handlowego Galeria Gniezno. Początek motoryzacyjnej imprezy już w piątek, 31 marca o godz. 18.00.

Dla każdego coś miłego

Dla najmłodszych fanów czarnego sportu organizatorzy przygotowali liczne zabawy, zajęcia plastyczne, żużlowe kolorowanki oraz gry.

O Galerii Gniezno:

Galeria Gniezno powstała w 2005 r. jako pierwszy, nowoczesny kompleks handlowo-usługowy w regionie.        W centrum znajduje się 46 butików i punktów usługowych, m.in. kino Helios, JYSK, Reserved, Deichmann, CCC, H&M, Carrefour. Do dyspozycji klientów jest 644 miejsc parkingowych. Galeria Gniezno jest dominującym w mieście obiektem handlowym o ugruntowanej pozycji, lokalnie uważana za najważniejsze miejsce zakupów oraz spędzania wolnego czasu przez mieszkańców Gniezna i okolicznych miejscowości. Właścicielem Galerii jest Ezraya Investments Sp. z o.o., należąca do funduszu inwestycyjnego Standard Life Investments.

www.chgaleriagniezno.pl
Adres: ul. Pałucka 2, 62-200, Gniezno

O APSYS, zarządcy Centrum Handlowego:

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.
Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu, otwarta w październiku 2016 jako największe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji w Wielkopolsce (100 000 m2 GLA).
APSYS Polska zarządza obecnie 950 000 mkw GLA w 23 centrach handlowych zlokalizowanych w 16 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC oraz EuropaProperty w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.
Więcej informacji: www.apsysgroup.pl

Tekst: informacja prasowa CH Galeria Gniezno