Dawka czarnego sportu w Karuzeli!

Nie tylko fani GTM Start w Gnieźnie będą mieli okazję do tego, aby spotkać się ze swoimi ulubieńcami jeszcze przed rozpoczęciem sezonu 2017. W piątek szykujemy jeszcze jedno spotkanie – zapraszamy na nie fanów z Wrześni oraz okolic. W Galerii Karuzela – u naszego partnera nadchodzące rozgrywki – zaprezentowana zostanie kadra Gnieźnieńskiego Towarzystwa Motorowego Start na sezon 2017. Organizatorzy przygotowali na ten ogromną dawkę emocji i wrażeń dla fanów „czarnego sportu”.

Plakat zapowiadający piątkowe wydarzenie w Galerii Karuzela

Plakat zapowiadający piątkowe wydarzenie w Galerii Karuzela

W Galerii Karuzela, między godz. 15:30-17:00 będą m.in.: młodzieżowcy Patryk Fajfer oraz Kevin Fajfer. Następnie Marcin Nowak, który przychodzi do Gniezna z ekstraligowego Grudziądza. Również z klubu ekstraligowego – Betard Sparty Wrocław – do reprezentowania czerwono-czarnych barw powraca Adrian Gała. Krajowe zestawienie uzupełniają bracia Krzysztof i Mirosław Jabłońscy. Do Wrześni zawita również Eduard Krcmar.

Po prezentacji żużlowcy pozostaną do dyspozycji kibiców. Każdy z fanów, już indywidualnie będzie mógł porozmawiać ze swoim idolem, zrobić sobie pamiątkową fotkę czy też zdobyć autografy. Zainteresowani kibice będą mogli zakupić gadżety klubowe przygotowane przez GTM Start.

Podczas spotkania w Galerii będzie można wygrać bilety na Hil-Gaz Back In Town II – Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego, Pierwszego Króla Polski. Impreza odbędzie się w sobotę 1 kwietnia o godzinie 17.00.

Zapach spalin i ryku silników, tego już brakowało!
Rozpoczynamy sezon żużlowy!

Tekst: informacja prasowa CH Galeria Karuzela