Opóźniona wymiana voucherów

Ważna informacja dla wszystkich kibiców, którzy do tej pory zdecydowali się na zakup karnetu na rundę zasadniczą sezonu 2017. Jak do tej pory wydawaliśmy specjalnie przygotowane vouchery. Zapowiadaliśmy wcześniej możliwość ich wymiany od 20 marca. Niestety – z przyczyn od nas niezależnych – ich wymiana nieco się opóźni.

Wydłużył się czas produkcji plastikowych kart, które w sezonie 2017 będą pełniły funkcję karnetów. Jednocześnie wdrażamy system, który w oparciu o kody QR pozwoli w sprawny sposób obsługiwać wejścia dla posiadaczy wejściówek na całą rundę zasadniczą. Całość – system wraz z kartami – musi współgrać stąd ten poślizg w wymianie voucherów. Obecnie oczekujemy na ich dostarczenie z drukarni.

O dokładnym terminie rozpoczęcia wymiany poinformujemy za pośrednictwem naszej strony www oraz profilu na Facebooku. Powinno to nastąpić na początku przyszłego tygodnia. Kibiców prosimy o jeszcze kilka dni cierpliwości.

Jednocześnie uspokajamy wszystkich sympatyków naszej drużyny  – wartości dodane o których wspominaliśmy przy okazji promocji sprzedaży karnetów zachowują swoją ważność. Posiadacze karnetów (obecnie voucherów) mają zapewniony wstęp wolny na spotkania sparingowe. Ponadto będą mogli skorzystać z rabatu w wysokości 20% na zakup biletów na dwie duże imprezy – “Back In Town, Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego” oraz “Speedway Best Pairs”. Kiedy to nastąpi – zostanie uruchomiona przedsprzedaż w punkcie stacjonarnym  – przekażemy w osobnej informacji. Co istotne – jeśli ktoś nie zdąży wymienić vouchera na plastikową kartę – będzie mógł za jego okazaniem wejść m.in. na mecze sparingowe.

Tekst: Radosław Majewski