Pracowite dni kapitana GTM Start

Najbliższy tydzień zapowiada się na bardzo pracowity dla Mirosława Jabłońskiego. Kapitan GTM Start Gniezno m.in. w czwartek na swoim domowym torze rywalizować będzie w eliminacjach do Złotego Kasku, a już dwa dni później kibice ponownie będą go oglądać w akcji przy ulicy Wrzesińskiej. Młodszy z braci Jabłońskich jest kolejnym uczestnikiem turnieju „Back In Town II – Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego, Pierwszego Króla Polski”. Zawody zaplanowane zostały na sobotę 1 kwietnia. Początek o godzinie 17.00.

Mirek będzie miał szansę poprawić swój wynik z ubiegłego roku, kiedy to w turnieju „Hil-Gaz Back In Town, żużel wraca do Gniezna” sklasyfikowany został na 11 miejscu. We wrześniowych zawodach przy jego nazwisku zapisaliśmy 7 punktów. To kolejny żużlowiec z kadry GTM desygnowany do startu w dniu 1 kwietnia. Wcześniej potwierdzeni zostali Adrian Gała, Marcin Nowak, a także nasi obcokrajowcy: Oliver Berntzon oraz Eduard Krcmar.

W sprzedaży internetowej dostępne są bilety na tą ciekawie zapowiadającą się imprezę. Można je nabyć za pośrednictwem serwisu tubilety.pl – to jedyna forma przedsprzedaży w chwili obecnej. Wejściówki nie są dostępne w sekretariacie klubu.

Tekst: Radosław Majewski