Oskar Fajfer na liście startowej BiT II!

Czas poznać czwartego zawodnika na liście startowej imprezy Back In Town II – Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego, Pierwszego Króla Polski. Żużlowiec, który w pierwszej edycji BiT dość niespodziewanie pozostawił w pokonanym polu mistrzów świata – Taia Woffindena oraz Grega Hancocka. Obecnie reprezentuje barwy Wybrzeża Gdańsk – w ubiegłym sezonie był jednym z liderów ekipy znad morza. Oskar Fajfer – będzie miał szansę podtrzymać dobrą passę i zostać kolejnym królem gnieźnieńskiego żużla.

218

Oskar Fajfer zwyciężył w pierwszej edycji turnieju Back In Town

Wychowanek Startu jest czwartym zaprezentowanym uczestnikiem imprezy. Wcześniej byli to Patryk Dudek, Krzysztof Buczkowski oraz Artiom Łaguta. Turniej zaplanowany został na sobotę, 1 kwietnia. Początek o godzinie 17.00.

Trwa przedsprzedaż biletów – są one do nabycia za pośrednictwem serwisu tubilety.pl i jak na razie jest to jedyna możliwość zakupu. Dla przypomnienia, ceny pierwszej puli przedstawiają się następująco:
– trybuna 40 zł,
– sektor AB: normalny 25 zł, ulgowy 18 zł,
– sektor C: normalny 20 zł, ulgowy 15 zł,
– bilet dziecięcy (sektory A,B,C) – 5 zł

Dzieci do 7 roku życia wstęp wolny. Od 8 do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety dziecięce – uczniowie szkół podstawowych z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom. Program będzie do nabycia w dniu zawodów w kasach klubu w cenie 10 zł.

Tekst: Radosław Majewski