Rusza przedsprzedaż biletów na turniej Back In Town II

W sobotę 1 kwietnia druga odsłona turnieju Back In Town. Dzięki porozumieniu zawartemu z działaczami TŻ Start organizowana przez nas impreza będzie kontynuacją Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego, Pierwszego Króla Polski. Początek o godzinie 17.00. W poniedziałek rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na to wydarzenie.

Kibice mogą nabyć wejściówki na to wydarzenie w przedsprzedaży tylko za pośrednictwem serwisu tubilety.pl.
Ceny w pierwszej puli przedstawiają się następująco:
– trybuna 40 zł,
– sektor AB: normalny 25 zł, ulgowy 18 zł,
– sektor C: normalny 20 zł, ulgowy 15 zł,
– bilet dziecięcy (sektory A,B,C) – 5 zł

Dzieci do 7 roku życia wstęp wolny. Od 8 do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety dziecięce – uczniowie szkół podstawowych z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom. Program będzie do nabycia w dniu zawodów w kasach klubu w cenie 10 zł.

Przypominamy, że posiadacze karnetów mogą nabyć bilet wstępu na turniej z rabatem w wysokości 20%. Zakup będzie możliwy w sekretariacie klubu przy ulicy Wrzesińskiej w momencie wymiany voucherów na właściwe karnety. Odbywać się to będzie po 20 marca.

Jak do tej pory poznaliśmy trzech zawodników, którzy pojawią się na liście startowej tych zawodów. 1 kwietnia w Grodzie Lecha zobaczymy Patryka Dudka (zwycięzca Turnieju Chrobrego w sezonie 2014), Krzysztofa Buczkowskiego oraz Artioma Łagutę. Kolejne nazwiska żużlowców zaprezentowane zostaną w tym tygodniu.

Tekst: Radosław Majewski