Rusza proces akredytacyjny

Miesiąc pozostaje do rozpoczęcia zmagań na torach 2. Ligi Żużlowej. Dziennikarzy chcących obsługiwać imprezy na stadionie przy ulicy Wrzesińskiej zapraszamy do składania wniosków na bezpłatne akredytacje stałe, obowiązujące przez cały sezon na wszystkie wydarzenia za wyjątkiem Speedway Best Pairs. W tym celu należy przesłać do klubu (na adres mailowy rzecznik@startgniezno.com) załączony wniosek w terminie do 17 marca br. Zgłoszenia nadesłane po tej dacie nie będą uwzględniane. Informacje o rozpatrzeniu wniosków przekażemy indywidualnie poszczególnym dziennikarzom.

Zasady przyznawania akredytacji stałych na sezon 2017:
1. Akredytacja stała dotyczy wszystkich meczów 2. Ligi Żużlowej i innych imprez żużlowych organizowanych w sezonie 2017 na stadionie przy ulicy Wrzesińskiej z wyjątkiem imprezy Speedway Best Pairs (2 maja).
2. Akredytacja stała jest bezpłatna i przyznawana na podstawie nadesłanego do klubu wniosku.
3. Wnioski akredytacyjne należy nadsyłać do dnia 17 marca br, zgłoszenia po tym terminie nie będą rozpatrywane.
4. Fotoreporter zobowiązany jest posiadać ubezpieczenie NNW (obowiązkowo). Zastrzegamy możliwość weryfikacji oświadczenia zawartego we wniosku akredytacyjnym.
5. Jedna redakcja ma prawo skorzystać maksymalnie z dwóch akredytacji (dziennikarz + fotoreporter). Przyznawane są one tylko osobom pełnoletnim.
6. Akredytacje stałe otrzymują przedstawiciele mediów o ugruntowanej pozycji na rynku. Dziennik, czasopismo lub portal internetowy musi być zarejestrowany w rejestrze sądowym dzienników i czasopism. Dana redakcja powinna publikować informacje związane ze sportem żużlowym.
7. Potwierdzenia udzielenia akredytacji przesłane będą do dnia 21 marca br., odbiór identyfikatorów odbywać się będzie przed pierwszą imprezą sezonu 2017.

Wniosek – akredytacje stałe na sezon 2017 – do pobrania w formacie PDF
Wniosek – akredytacje stałe na sezon 2017 – do pobrania w formacie DOC

W sprawach związanych z procesem akredytacyjnym przedstawiciele mediów mogą kontaktować się z rzecznikiem prasowym klubu – Radosław Majewski, tel. 514 194 884 oraz e-mail: rzecznik@startgniezno.com