Od marca nowe ceny karnetów

Dzisiaj ostatni dzień sprzedaży pierwszej puli karnetów w promocyjnych cenach. Kibiców chętnych do nabycia wejściówek na rundę zasadniczą w sezonie 2017 zapraszamy do sekretariatu klubu w godzinach od 10.00 do 16.00. W marcu sprzedaż karnetów będzie kontynuowana według nowych cen.

Od środy 1.03 przedstawiają się one następująco:
sektor A i B – 135 zł normalny, 100 zł ulgowy
sektor C – 110 zł normalny, 85 zł ulgowy
trybuna – 220 zł (posiadacz karnetu ma prawo do rezerwacji miejsca)
Karnety ulgowe przysługują seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom. Uprawnione do korzystania z ulg są także dzieci i młodzieży od lat 7, uczniowie i studenci do 26 roku życia (na podstawie ważnej legitymacji studenckiej). Dzieci do lat 7 wchodzą na mecze za darmo.

Nie zmieniają się korzyści dodatkowe wiążące się z zakupem karnetu. Posiadacz takiej wejściówki przed każdym ze spotkań otrzymuje za darmo program zawodów – przy wejściu na obiekt (dedykowane „bramki”), bez konieczności stania w kolejce przy kasie. W przypadku awansu do fazy play-off posiadacz karnetu zyskuje możliwość nabycia biletów na tą część rozgrywek z rabatem w wysokości 20%. Identyczny rabat proponujemy na zakup pojedynczego biletu na turniej Speedway Best Pairs (2 maja) i Back In Town (1 kwietnia). Ulga w wysokości 20% przysługuje także na zakup gadżetów z logotypem GTM Start – tylko w sekretariacie klubu. Dla kibiców i gości, którzy nabędą karnet na trybunę przewidzieliśmy dodatkowe atrakcje – spotkania z zawodnikami, możliwość zrobienia sobie zdjęcia z żużlowcem, a także inne niespodzianki i promocje.

Tekst: Radosław Majewski