Promocja na karnety do końca lutego!

Ostatnie dni sprzedaży karnetów na rundę zasadniczą sezonu 2017 na torach PLŻ2. Tylko do końca lutego wejściówki na sześć spotkań dostępne są w promocyjnych cenach – sektor A i B normalny 120 zł, ulgowy 90 zl, sektor C – 99 zł normalny i 75 zł ulgowy. Karnety na trybunę krytą, z możliwością wyboru miejsca to koszt 199 złotych. Zakup karnetów wiąże się z szeregiem korzyści – najważniejsza z nich to gwarancja niezmiennej ceny przez wszystkie mecze rundy zasadniczej.

“Kibicom proponujemy bardzo atrakcyjną ofertę na karnety. Nabywając ten rodzaj wejściówek ,można zyskać wiele korzyści dodatkowych” – mówi prezes GTM Start Gniezno Tomasz Wojciechowski. “To nie tylko gwarancja stałej ceny, ale również darmowy program zawodów. Ponadto, nabywca karnetu, otrzyma komfort w postaci dedykowanego wejścia na stadion przy ulicy Wrzesińskiej.  Wśród zalet, warto podkreślić darmowy wstęp na wszystkie mecze sparingowe GTM Start” – rekomenduje T. Wojciechowski.

W przypadku awansu do fazy play-off posiadacz karnetu zyskuje możliwość nabycia biletów na tą część rozgrywek z rabatem w wysokości 20%. Identyczny rabat proponujemy na zakup pojedynczego biletu na turniej Speedway Best Pairs (2 maja) i Back In Town (1 kwietnia). Ulga w wysokości 20% przysługuje także na zakup gadżetów z logotypem GTM Start – tylko w sekretariacie klubu. Dla kibiców i gości, którzy nabędą karnet na trybunę przewidzieliśmy dodatkowe atrakcje – spotkania z zawodnikami, możliwość zrobienia sobie zdjęcia z żużlowcem, a także inne niespodzianki i promocje.

Władze klubu przypominają, że jednostkowe ceny biletów na poszczególne spotkania mogą być wyższe. Nabycie karnetu w okresie do końca lutego, wiąże się z dużym zyskiem finansowym  dla potencjalnego nabywcy.

“Chcielibyśmy pobić rekord sprzedaży karnetów z poprzednich sezonów, dlatego tych jeszcze niezdecydowanych zapraszam do sekretariatu klubu. Warto skorzystać z promocji trwającej do końca miesiąca” – zachęca prezes GTM Start T.Wojciechowski. “Chciałbym, aby żużlowa Polska zobaczyła, że zasługujemy na wyższą klasę rozgrywkową i wzorem najlepszych m.in. Lecha Poznań, który grając w II lidze gromadził 25 tysięcy kibiców, ściągnąć na stadion jak najwięcej fanów” – dodaje Dariusz Kowalczyk – menadżer do spraw finansowych.

Karnety na rundę zasadniczą nabywać można w sekretariacie GTM Start Gniezno – czynny w dni powszednie w godzinach od 10 do 16. “Oferta sprzedaży dedykowana jest nie tylko osobom indywidualnym, ale także firmom. Wejściówki zakupione dla pracowników np. w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, będą doskonałą formą nagrody i motywacji oraz umocnią Państwa wizerunek jako solidnego pracodawcy.” – informuje B.Kapczyński, koordynator ds. marketingu gnieźnieńskiego klubu.

Dodajmy, że karnety ulgowe przysługują seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom. Uprawnione do korzystania z ulg są także dzieci i młodzież od lat 7, uczniowie i studenci do 26 roku życia (na podstawie ważnej legitymacji studenckiej). Dzieci do lat 7 wchodzą na mecze za darmo.

Tekst: Radosław Majewski