“Pomagamy Jasiowy” – charytatywnie w Rogowie

W niedzielne popołudnie Adrian Gała gościł w Rogowie na imprezie charytatywnej pod hasłem „Pomagamy Jasiowi”. Żużlowiec GTM Start Gniezno opowiedział zgromadzonym kibicom o tajnikach motocykla żużlowego, poprowadził licytację fantów wśród których były m.in. pamiątki przekazane przez Krzysztofa Cegielskiego i Janusza Kołodzieja. Uczestnicy wydarzenia mocno interesowali się tym, co dzieje się wokół powracającej do ligowego ścigania drużyny z Pierwszej Stolicy Polski. Dopytywali m.in. o inaugurację sezonu czy majowy turniej Speedway Best Pairs.

rogowo03

Adrian Gała z Jasiem i jego mamą

Dużym zainteresowaniem, szczególnie młodszej części fanów czarnego sportu, którzy zdecydowali się odwiedzić Halę Sportowo-Widowiskową w Rogowie, cieszył się motocykl żużlowy. Każdy chętny miał niepowtarzalną okazję wykonania pamiątkowej fotografii. Nie zabrakło także upominków od GTM Start Gniezno – wielu sympatyków otrzymało kalendarz gnieźnieńskiego klubu na rok 2017 z autografami „Adika” oraz głównego bohatera popołudnia – małego Jasia.

rogowo01

Autografy dla kibiców

Jaś Witczak jest podopiecznym fundacji Otwarte Ramiona. W marcu br. ma zostać poddany operacji uwolnienia łopatki z nieprawidłowych połączeń z kręgosłupem szyjnym oraz uwolnieniu i umocowaniu łopatki w niższym położeniu. Koszt pierwszej operacji to około 6 tysięcy Euro. Więcej informacji na stronie www fundacji.

Tekst i foto: Radosław Majewski