Karnety na sezon 2017 również dla firm

Gnieźnieńskie Towarzystwo Motorowe Start oferuje zakup karnetów wstępu na imprezy żużlowe w sezonie 2017 nie tylko osobom indywidualnym, ale także firmom. Rozgrywki PLŻ2 zapowiadają się niezwykle emocjonująco, zwłaszcza, że stawiamy przed drużyną wysokie wymagania i naszym celem jest walka o awans.

Nabywając karnety możecie dać Państwo możliwość przeżywania sportowych emocji również pracownikom swojej firmy. Takie wejściówki będą dla nich doskonałą formą motywacji, a także umocnią Państwa wizerunek jako solidnego pracodawcy. W ramach budżetu Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych możecie Państwo zakupić dowolną ich ilość. W sezonie 2017 przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży.

Ceny karnetów uprawniających do wstępu na 6 meczów ligowych (runda zasadnicza):
sektor A i B – karnet normalny 120 zł, ulgowy 90 zł
sektor C – karnet normalny 99 zł, ulgowy 75 zł
trybuna – 199 zł (posiadacz karnetu ma prawo do rezerwacji miejsca)

Karnety ulgowe przysługują seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom. Uprawnione do korzystania z ulg są także dzieci i młodzieży od lat 7, uczniowie i studenci do 26 roku życia (na podstawie ważnej legitymacji studenckiej). Dzieci do lat 7 wchodzą na mecze za darmo.

Dodatkowe korzyści wynikające z zakupu karnetów:
– gwarancja stałej ceny w rundzie zasadniczej sezonu, niezależnie od rodzaju meczu
– darmowy program zawodów przed każdym ze spotkań
– jeśli drużyna awansuje do fazy play-off wówczas posiadacz karnetu ma prawo nabyć bilety na mecze tej rundy z rabatem w wysokości 20%.

Władze klubu podkreślają, że jednostkowe ceny biletów na poszczególne spotkania będą droższe. Zakup karnetu wiąże się z zyskiem – kwota oszczędności dla posiadacza karnetu może być różna w zależności od ilości meczy w playoffach i może zbliżyć się do kwoty karnetu.

Tekst: Radosław Majewski