Atrakcyjne ceny karnetów na sezon 2017

Władze GTM Start Gniezno ustaliły ceny karnetów gwarantujących wstęp na sześć spotkań rundy zasadniczej PLŻ2 – ich wartość jest zróżnicowana w zależności od sektora na stadionie przy ulicy Wrzesińskiej. Vouchery (od marca wymieniane na karnety docelowe) będzie można nabyć na oficjalnej prezentacji drużyny w najbliższą sobotę.

W sezonie 2017 obowiązywać będą trzy rodzaje karnetów. Podział stadionu i ceny na poszczególne sektory przedstawia się następująco:
sektor A i B – 120 zł normalny, 90 zł ulgowy
sektor C – 99 zł normalny, 75 zł ulgowy
trybuna – 199 zł (posiadacz karnetu ma prawo do rezerwacji miejsca)
Karnety ulgowe przysługują seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom. Uprawnione do korzystania z ulg są także dzieci i młodzieży od lat 7, uczniowie i studenci do 26 roku życia (na podstawie ważnej legitymacji studenckiej). Dzieci do lat 7 wchodzą na mecze za darmo.

Zakup karnetu na część zasadniczą sezonu 2017 wiąże się z dodatkowymi korzyściami. Przede wszystkim to gwarancja niezmiennej ceny przez sześć spotkań. Ponadto posiadacz takiej wejściówki przed każdym ze spotkań otrzymuje za darmo program zawodów – przy wejściu na obiekt (dedykowane „bramki”), bez konieczności stania w kolejce przy kasie. Jeśli drużyna awansuje do fazy play-off wówczas posiadacz karnetu ma prawo nabyć bilety na mecze tej rundy z rabatem w wysokości 20%.

Władze klubu podkreślają, że jednostkowe ceny biletów na poszczególne spotkania będą droższe. Zakup karnetu wiąże się z zyskiem – kwota oszczędności dla posiadacza karnetu może być różna w zależności od ilości meczy w playoffach i może zbliżyć się do kwoty karnetu. „Atrakcyjne ceny wejściówek na rundę zasadniczą sprawiają, że chcielibyśmy pobić rekord sprzedaży z lat wcześniejszych. Wierzymy, że nasza propozycja spotka się z uznaniem kibiców, którzy chętnie skorzystają z oferty.” – mówi Tomasz Wojciechowski, prezes GTM Start Gniezno. „Jesteśmy w okresie przedświątecznym – uważamy, że karnet to idealny prezent pod choinkę” – kończy.

Sprzedaż voucherów rozpocznie się 10 grudnia w trakcie oficjalnej prezentacji drużyny GTM Start Gniezno na sezon 2017. Następnie od poniedziałku 12 grudnia w sekretariacie klubu przy ul. Wrzesińskiej 27-29 w godzinach od 10 do 16.