Mikołajki na lodzie – będą zawodnicy GTM Start

Na stadionie przy ul. Wrzesińskiej podobnie jak w ubiegłym roku ruszyło lodowisko. Korzystający z tej atrakcji mogą liczyć na dodatkowe niespodzianki i imprezy towarzyszące. Pierwsza z nich zaplanowana została na 7 grudnia. Tego dnia odbędą się “Mikołajki na lodzie”. Potrwają od godziny 16 do 20. Gnieźnieński Ośrodek Sportu I Rekreacji przygotował darmowe bilety na basen oraz słodkie upominki. Właściciel lodowiska – firma Piruet S.C. – zaprasza do zakupu wejściówek po promocyjnej cenie – przez cały dzień będą one kosztowały 3 złote.

W ramach akcji “Mikołajki na lodzie” na terenie lodowiska między godziną 17 a 19 pojawią się także żużlowcy. Przedstawiciele naszego klubu – bracia Jabłońscy, Kevin i Patryk Fajferowie oraz Adrian Gała będą do dyspozycji kibiców, którzy zdecydują się spędzić późne środowe popołudnie na stadionie przy W25. Część
zawodników przyłączy się do lodowych szaleństw!

Tej zimy ponownie w działalność lodowiska aktywnie włączają się kluby Vehikuł Czasu Gniezno oraz Klub Best Września. Przez 4 godziny DJ’e będą umilać czas wszystkim sympatykom zimowej rozrywki, przeprowadzą konkursy z nagrodami w postaci bonów oraz zaproszeń do klubów. Ponadto nie zabraknie muzycznych niespodzianek ze strony rezydentów lokali w Gnieźnie i Wrześni.

Dobra zabawa gwarantowana! Zapraszamy!

Wydarzenie na Facebooku: Mikołajki na lodzie – środa, 7 grudnia – start godzina 16.00

Tekst: Radosław Majewski