Prezentacja GTM Start – 10 grudnia, godzina 18

Znamy datę oraz miejsce oficjalnej prezentacji drużyny GTM Start Gniezno na sezon 2017. Odbędzie się ona w sobotę 10 grudnia w klubie Vehikuł Czasu (Gniezno, os. Jagiellońskie 46). Początek zaplanowano na godzinę 18.00. Wydarzenie dedykowane jest wszystkim kibicom gnieźnieńskiego zespołu. Niepowtarzalna szansa na to, aby w przerwie zimowej spotkać się z zawodnikami, którzy reprezentować będą nasze barwy na drugoligowych torach. Zaprezentowany zostanie ponadto sztab szkoleniowy GTM Start Gniezno.

Prezentacja GTM Start w sobotę 10 grudnia o godzinie 18.00

Prezentacja GTM Start w sobotę 10 grudnia o godzinie 18.00

W trakcie prezentacji w sobotni wieczór będzie okazja do zakupu voucherów, które tuż przed rozpoczęciem rozgrywek wymieniane będą na karnety. O cenach i rodzajach tych wejściówek poinformujemy w odrębnym komunikacie.

Dochód z prezentacji przekazany zostanie na wsparcie akcji „Ratujmy życie Olimpii”

Dochód z prezentacji przekazany zostanie na wsparcie akcji „Ratujmy życie Olimpii”

Sobotni event jest biletowany. Wstęp to koszt 10 zł – cegiełka charytatywna, całkowity dochód przekazany zostanie na wsparcie akcji “Ratujmy życie Olimpii”. Cegiełki do nabycia w siedzibie klubu GTM Start Gniezno przy ul. Wrzesińskiej 27-29 od poniedziałku w godzinach od 10 do 16 oraz przed wejściem na prezentację. Ilość miejsc ograniczona.

Olimpia to gnieźnianka. Urodziła się 3 miesiące przed czasem, ważąc zaledwie 1120 gram i nie ominęło ją ani jedno z powikłań wcześniactwa. W wyniku przeprowadzonych w pierwszych miesiącach życia operacji Olimpia straciła prawie całe jelito cienkie i część jelita grubego. Żyje dzięki temu, że codziennie przez kilkanaście godzin pompa żywieniowa podaje jej bezpośrednio do żyły głównej w przedsionku serca specjalną mieszaninę żywieniową. Lekarze nie przekreślają szans Olimpii na pełne wyleczenie, na to, że mieszaninę żywieniową podawaną dożylnie całkowicie zastąpi żywienie doustne, takie jak u każdego z nas. Do tego jednak długa droga. Więcej informacji na temat akcji wspierających Olimpię: https://www.facebook.com/ratujemyzycieolimpii/

Wydarzenie na Facebooku: Prezentacja drużyny GTM Start Gniezno 2017 – sobota 10 grudnia

Tekst: Radosław Majewski