W turnieju uczcimy pamięć Kaspera

Jeden z wyścigów sobotniego turnieju Hil-Gaz “Back In Town, żużel wraca do Gniezna” –- dwudziesta odsłona dnia – będzie miał szczególną oprawę. To bieg poświęcony pamięci Antonina Kaspera – w tym roku obchodzimy dziesiątą rocznicę śmierci tego uwielbianego w Gnieźnie czeskiego obcokrajowca.

“W 20. biegu (zawodów “Back In Town”) pojadą Tai Woffinden i Greg Hancock oraz dwóch wychowanków Startu, którzy mieli okazję występować wspólnie z moim Ś.P .przyjacielem Toniczkiem. Myślę, że ten bieg będzie szczególny.” – mówi menadżer sportowy GTM Start Rafael Wojciechowski. Najlepszy zawodnik tego wyścigu otrzyma dodatkowy puchar.

Działaczom GTM Start spodobał się pomysł jednego z kibiców na ciekawą oprawę wizualną biegu. „Chcielibyśmy, aby w jego trakcie fani rozświetlili trybuny swoimi telefonami komórkowymi. Nadajmy szczególną oprawę temu wydarzeniu. Pokażmy w ten sposób, że pamiętamy o Tonym Kasperze i wszystkich innych zmarłych osobach związanych z gnieźnieńskim klubem” – przekonuje R.Majewski, rzecznik prasowy GTM Start.

Do środy trwa w internecie sprzedaż wejściówek po cenach promocyjnych. Można je nabyć na stronie www.kupbilet.pl/backintown. Bilety w sekretariacie klubu dostępne będą w piątek od godz. 12.00 i w sobotę w kasach od 10.00. Wymiana voucherów ze sprzedaży internetowej na bilety odbędzie się w piątek w sekretariacie klubu od 12.00 i w sobotę w kasie nr 1. W piątek oraz w sobotę będę także uruchomione punkty sprzedaży na terenie Gniezna.