Hil-Gaz sponsorem tytularnym!

17 września GTM Start będzie gospodarzem zawodów z udziałem zawodników w przeszłości reprezentujących barwy klubu z Gniezna. Działacze obecnie prowadzą wiele działań organizacyjnych m.in. szereg rozmów z potencjalnymi sponsorami. W poniedziałek pomyślnie sfinalizowano jedną z nich – pozyskano sponsora tytularnego. Została nim firma Hil-Gaz.

Na mocy podpisanej umowy wrześniowe zawody będą się nazywać Hil-Gaz „Back In Town, żużel wraca do Gniezna”. „Cieszymy się z nawiązanej współpracy” – mówi Tomasz Wojciechowski, prezes GTM Start. „Naszym celem jest odbudowanie zaufania do sportu żużlowego w Gnieźnie. Zarówno wśród kibiców jak i potencjalnych sponsorów i partnerów. Tworzymy dobrą atmosferę wokół klubu, stawiamy na profesjonalizm w działaniu. Mamy nadzieję, że w ślad za tą umową pójdą kolejne. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym podmiotem. Wsparcie firmy Hil-Gaz przy organizacji turnieju jest dla nas niezwykle cenne.” – zakończył.

Hil-Gaz to firma z Gniezna. Działa na rynku od 1994 roku. Od powstania nastawiona jest na perfekcyjne wykonywanie usług. Wiodącą działalnością jest sprzedaż hurtowa i detaliczna paliw płynnych oraz gazu ziemnego propan-butan. Hil-Gaz to także wysokiej jakości węgiel w konkurencyjnych cenach. Siedziba mieści się przy ul. Konikowo 10, a szczegóły na temat działalności mecenasa turnieju znaleźć można na stronie www.hilgaz.pl

Jak do tej pory poznaliśmy nazwiska siedmiu żużlowców, których zobaczymy 17 września na torze podczas turnieju Hil-Gaz „Back In Town”. Magnesem jest dwukrotny mistrz świata – Tai Woffinden. Są także wychowankowie – bracia Krzysztof i Mirosław Jabłońscy, Oskar Fajfer i Kacper Gomólski. Stawkę uzupełniają Vadim Tarasenko oraz Norbert Kościuch. Kolejni żużlowcy zostaną zaprezentowani przez działaczy GTM Start Gniezno w najbliższych dniach. „Lista startowa turnieju jest naprawdę bardzo ciekawa. Wierzymy, że kibice będą zadowoleni i z chęcią odwiedzą stadion by oglądać sportowe emocje na wysokim poziomie” – zapewnia rzecznik prasowy GTM Start Radosław Majewski. Trwa internetowa przedsprzedaż biletów, które w cenach promocyjnych zakupić można na stronie www.kupbilet.pl/backintown. Warto z niej skorzystać – w dniu zawodów wejściówki będą droższe.