Tai Woffinden wraca do Gniezna!

Trwający tydzień przyniesie wiele mocno wyczekiwanych przez kibiców informacji. Już w czwartek o godzinie 10.00 w siedzibie klubu przy ulicy Wrzesińskiej odbędzie się konferencja prasowa przedstawicieli GTM Start Gniezno.

W jej trakcie powiemy o planowanym na wrzesień turnieju. Zdradzimy nazwę, poinformujemy o żużlowcach, którzy przyjęli nasze zaproszenie i 17 września pojawią się na gnieźnieńskim torze. Dla fanów będziemy mieć szczegóły na temat cen biletów i ich przedsprzedaży za pośrednictwem internetu. Spotkanie z mediami będzie okazją do poruszenia tematu szkolenia młodzieży i przygotowań z tym związanych. Zaprezentujemy pierwszego zawodnika GTM Start Gniezno – Kevina Fajfera. Zaprosimy także na sobotni piknik organizowany przez nasz klub na Stadionie Miejskim.

Od kilku dni znamy nazwisko jednej z głównych gwiazd turnieju. Będzie to Mistrz Świata z roku 2013 oraz 2015 – Tai Woffinden. Popularny „Tajski” jest dobrze znany fanom w Gnieźnie, czerwono-czarne barwy reprezentował w sezonie 2011 i szybko stał się ulubieńcem miejscowej publiczności. Dziś możemy potwierdzić, że na liście startowej znajdą się także dwaj wychowankowie – Oskar Fajfer oraz Mirosław Jabłoński. Pozostałe szczegóły w czwartek.