GTM Start zaprasza na piknik żużlowy

Ostatni weekend wakacji przed nami – mamy dla Was ciekawą propozycję na fajne spędzenie czasu w sobotnie popołudnie. Nasza informacja powinna zainteresować przede wszystkim sympatyków czarnego sportu, ale nie tylko – zapraszamy wszystkich bez wyjątku, bo nie trzeba być kibicem żużla by dobrze bawić się na W25! W najbliższą sobotę na stadionie przy ulicy Wrzesińskiej odbędzie się Piknik Żużlowy organizowany przez Gnieźnieńskie Towarzystwo Motorowe Start.

W programie przygotowano wiele atrakcji. Do dyspozycji gości będą zawodnicy – wychowankowie Startu obecnie występujący w innych klubach. Niepowtarzalna okazja, aby zrobić sobie pamiątkową fotkę na motocyklu. Zainteresowani budową sprzętu będą mogli poznać jego tajniki. Na murawie wytyczony zostanie mini tor gdzie zaprezentujemy pitbike – niewielki motocykl, często nazywany mini crossem. Idealnie nadający się do nauki jazdy i stawiania pierwszych kroków w sporcie motorowym. Ponadto żużel na dużym ekranie, wspólny doping zawodników walczących o tytuł Mistrza Świata. Sobotni „Piknik żużlowy” będzie także okazją do poznania szczegółów na temat indywidualnego turnieju żużlowego zapowiadanego przez działaczy GTM Start. Impreza planowana jest na 17 września na godzinę 18.

piknik-stadion-gniezno

Całość wydarzenia zakończy impreza taneczna z DJ Bocianem. Pobawimy się w klimatach dance & disco z lat 90’tych i współczesnych. Zadbamy również o Wasze podniebienia. Przez cały czas trwania festynu do dyspozycji gości stoiska gastronomiczne. Wstęp wolny, zapraszamy od godziny 17.00!