Terminarz DM II ligi na sezon 2017

I runda
niedziela, 9 kwietnia 2017: TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – KSM Krosno 50:40
niedziela, 9 kwietnia 2017: GTM Start Gniezno – Stal-Met Kolejarz Opole 53:37
niedziela, 9 kwietnia 2017: Naturalna Medycyna PSŻ Poznań – RKS Kolejarz Rawicz 52:38
pauzuje: Speed Car Motor Lublin

II runda
sobota, 15 kwietnia 2017: RKS Kolejarz Rawicz – TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 39:51
poniedziałek, 17 kwietnia 2017: Stal-Met Kolejarz Opole – Speed Car Motor Lublin 40:49 (14.05)
poniedziałek, 17 kwietnia 2017: KSM Krosno – GTM Start Gniezno 45:45 (14.05)
pauzuje: Naturalna Medycyna PSŻ Poznań

III runda
sobota, 22 kwietnia 2017: Speed Car Motor Lublin – TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 54:35
sobota, 22 kwietnia 2017: Naturalna Medycyna PSŻ Poznań – KSM Krosno 49:41
niedziela, 23 kwietnia 2017: Stal-Met Kolejarz Opole – RKS Kolejarz Rawicz 63:27 (25.06)
pauzuje: GTM Start Gniezno

IV runda
sobota, 29 kwietnia 2017: TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Naturalna Medycyna PSŻ Poznań 54:36
sobota, 29 kwietnia 2017: RKS Kolejarz Rawicz – GTM Start Gniezno 32:58
niedziela, 30 kwietnia 2017: KSM Krosno – Speed Car Motor Lublin 43:46
pauzuje: Stal-Met Kolejarz Opole

V runda
sobota, 6 maja 2017: Speed Car Motor Lublin – Naturalna Medycyna PSŻ Poznań 58:32
sobota, 6 maja 2017: GTM Start Gniezno – TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 57:33 (17.06)
niedziela, 7 maja 2017: Stal-Met Kolejarz Opole – KSM Krosno 44:45
pauzuje: RKS Kolejarz Rawicz

VI runda
sobota, 20 maja 2017: Naturalna Medycyna PSŻ Poznań – Stal-Met Kolejarz Opole 47:43
niedziela, 21 maja 2017: Speed Car Motor Lublin – GTM Start Gniezno 46:44
niedziela, 21 maja 2017: KSM Krosno – RKS Kolejarz Rawicz 56:34
pauzuje: TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

VII runda
sobota, 27 maja 2017: RKS Kolejarz Rawicz – Speed Car Motor Lublin 39:51
niedziela, 28 maja 2017: GTM Start Gniezno – Naturalna Medycyna PSŻ Poznań 56:34
niedziela, 28 maja 2017: Stal-Met Kolejarz Opole – TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 44:46
pauzuje: KSM Krosno

VIII runda
sobota, 3 czerwca 2017: TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Stal-Met Kolejarz Opole 52:38
sobota, 3 czerwca 2017: Speed Car Motor Lublin – RKS Kolejarz Rawicz 54:36
niedziela, 4 czerwca 2017: Naturalna Medycyna PSŻ Poznań – GTM Start Gniezno 42:48 (30.07)
pauzuje: KSM Krosno

IX runda
sobota, 10 czerwca 2017: RKS Kolejarz Rawicz – KSM Krosno 42:48
niedziela, 11 czerwca 2017: GTM Start Gniezno – Speed Car Motor Lublin 57:33
niedziela, 11 czerwca 2017: Stal-Met Kolejarz Opole – Naturalna Medycyna PSŻ Poznań 55:34 (15.06)
pauzuje: TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

X runda
sobota, 17 czerwca 2017: TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – GTM Start Gniezno 46:44 (25.06)
sobota, 17 czerwca 2017: Naturalna Medycyna PSŻ Poznań – Speed Car Motor Lublin 39:50 (15.07)
niedziela, 18 czerwca 2017: KSM Krosno – Stal-Met Kolejarz Opole 48:42
pauzuje: RKS Kolejarz Rawicz

XI runda
niedziela, 9 lipca 2017: Speed Car Motor Lublin – KSM Krosno 52:38
niedziela, 9 lipca 2017: Naturalna Medycyna PSŻ Poznań – TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 47:43
niedziela, 9 lipca 2017: GTM Start Gniezno – RKS Kolejarz Rawicz 66:24
pauzuje: Stal-Met Kolejarz Opole

XII runda
niedziela, 16 lipca 2017: TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Speed Car Motor Lublin 49:41
niedziela, 16 lipca 2017: RKS Kolejarz Rawicz – Stal-Met Kolejarz Opole 42:48
niedziela, 16 lipca 2017: KSM Krosno – Naturalna Medycyna PSŻ Poznań 44:46
pauzuje: GTM Start Gniezno

XIII runda
piątek, 29 lipca 2017: TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – RKS Kolejarz Rawicz 59:31
sobota, 29 lipca 2017: Speed Car Motor Lublin – Stal-Met Kolejarz Opole 63:27
sobota, 29 lipca 2017: GTM Start Gniezno – KSM Krosno 68:22
pauzuje: Naturalna Medycyna PSŻ Poznań

XIV runda
sobota, 5 sierpnia 2017: RKS Kolejarz Rawicz – Naturalna Medycyna PSŻ Poznań 50:40
niedziela, 6 sierpnia 2017: Stal-Met Kolejarz Opole – GTM Start Gniezno 37:53
niedziela, 6 sierpnia 2017: KSM Krosno – TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.30:48
pauzuje: Speed Car Motor Lublin

Runda finałowa:
niedziela, 20 sierpnia 2017: 1. runda finałowa (półfinał): Naturalna Medycyna PSŻ Poznań – GTM Start Gniezno
niedziela, 20 sierpnia 2017: 1. runda finałowa (półfinał): TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Speed Car Motor Lublin

niedziela, 3 września 2017: 2. runda finałowa (półfinał – rewanż): GTM Start Gniezno – Naturalna Medycyna PSŻ Poznań
niedziela, 3 września 2017: 2. runda finałowa (półfinał – rewanż): Speed Car Motor Lublin – TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

niedziela, 10 września 2017: 3. runda finałowa – Finał
niedziela, 17 września 2017: 4. runda finałowa – Finał – rewanże

niedziela, 1 października 2017: Baraż
niedziela, 8 października 2017: Baraż – rewanż