Karnety na sezon 2018

Na sezon 2018 proponujemy cztery rodzaje karnetów wstępu. Ich zakup wiąże się z korzyścią w postaci jednego darmowego meczu na własnym obiekcie. Gwarancja stałej ceny w rundzie zasadniczej sezonu, niezależnie od rodzaju meczu.          

karnet2018Karnet – trybuna: 270 zł
Karnet – normalny: 180 zł
Karnet – ulgowy: 120 zł
Karnet – dziecięcy: 50 zł

Dzieci do 3 roku życia włącznie na mecze ligowe w sezonie 2018 wchodzić będą za darmo. Od 4 do 12 roku życia włącznie obowiązują karnety dziecięce. Wstęp na karnety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom. Karnet ulgowy przysługuje osobie niepełnosprawnej ze znacznym stopniem niepełnosprawności wymagającej opieki osoby dorosłej (za okazaniem orzeczenia o stopniu niepełnosprawności).

„Karnety cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony kibiców w pierwszym roku startów naszej drużyny” – mówi prezes GTM Start Gniezno Tomasz Wojciechowski. „Spodziewamy się, że wraz z awansem zespołu do pierwszej ligi popyt na wejściówki wzrośnie, a tym samym stadion będzie się zapełniał w większym stopniu i zdecydowanie częściej będzie nam dane emocjonować się wydarzeniami na torze przynajmniej z taką publicznością jak miało to miejsce na finale II ligi z ekipą z Lublina . Nasza młoda, perspektywiczna drużyna z pewnością dostarczy mnóstwa emocji.” – dodaje T.Wojciechowski.

Dla pierwszych nabywców karnetów klub przygotował niespodzianki, m.in. kalendarz na rok 2018. Uruchomienie sprzedaży jeszcze w listopadzie jest ukłonem klubu w stronę fanów poszukujących oryginalnego prezentu na Mikołajki oraz święta Bożego Narodzenia. Wejściówka na rundę zasadniczą 1 Ligi Żużlowej to świetny pomysł, który z pewnością ucieszy niejednego sympatyka czerwono-czarnych!

Mamy nadzieję, że każdy prawdziwy kibic sprezentuje taki karnet bliskiej osobie lub znajomemu – z okazji świąt, na imieniny bądź urodziny.  Duża ilość nabywców pozwoli nam zbudować jeszcze większe grono fanów czarnego sportu, którzy dopingując drużynę Car Gwarant Start Gniezno będą jej ósmym zawodnikiem.

Sprzedaż karnetów odbywa się w sekretariacie klubu przy ul. Wrzesińskiej 27-29.
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 16.

Karnety nabyć można również w punktach partnerskich GTM Start Gniezno:

  • Kino Helios (Galeria Gniezno, ul. Pałucka 2)
  • Sklep Pitbike Gniezno KXD (ul. Poznańska 123)
  • Sklep odzieżowy Manekin (Gniezno, ul. Dąbrówki 23/1)
  • Restauracja Popularna (Kłecko, plac Powstańców Wielkopolskich 3)
  • Firma Zegarmistrzowsko-Jubilerska B.Zielińska (Trzemeszno, ul. 22 stycznia 9)

 

karnet2018_wizualizacja