Karnety na sezon 2017

W sezonie 2017 obowiązywać będą trzy rodzaje karnetów. Podział stadionu i ceny na poszczególne sektory przedstawia się następująco:
sektor A i B – 135 zł normalny, 100 zł ulgowy
sektor C – 110 zł normalny, 85 zł ulgowy
trybuna – 220 zł (posiadacz karnetu ma prawo do rezerwacji miejsca)

Karnety ulgowe przysługują seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom. Uprawnione do korzystania z ulg są także dzieci i młodzieży od lat 7, uczniowie i studenci do 26 roku życia (na podstawie ważnej legitymacji studenckiej). Dzieci do lat 7 wchodzą na mecze za darmo.

Zakup karnetu na część zasadniczą sezonu 2017 wiąże się z dodatkowymi korzyściami. Przede wszystkim to gwarancja niezmiennej ceny przez sześć spotkań. Ponadto posiadacz takiej wejściówki przed każdym ze spotkań otrzymuje za darmo program zawodów – przy wejściu na obiekt (dedykowane „bramki”), bez konieczności stania w kolejce przy kasie. Jeśli drużyna awansuje do fazy play-off wówczas posiadacz karnetu ma prawo nabyć bilety na mecze tej rundy z rabatem w wysokości 20%. Identyczny rabat proponujemy na zakup pojedynczego biletu na turniej Speedway Best Pairs (2 maja) i Back In Town (1 kwietnia). Ulga w wysokości 20% przysługuje także na zakup gadżetów z logotypem GTM Start – tylko w sekretariacie klubu. Dla kibiców i gości, którzy nabędą karnet na trybunę przewidzieliśmy dodatkowe atrakcje – spotkania z zawodnikami, możliwość zrobienia sobie zdjęcia z żużlowcem, a także inne niespodzianki i promocje.

Władze klubu podkreślają, że jednostkowe ceny biletów na poszczególne spotkania będą droższe. Zakup karnetu wiąże się z zyskiem – kwota oszczędności dla posiadacza karnetu może być różna w zależności od ilości meczy w playoffach i może zbliżyć się do kwoty karnetu. „Atrakcyjne ceny wejściówek na rundę zasadniczą sprawiają, że chcielibyśmy pobić rekord sprzedaży z lat wcześniejszych. Wierzymy, że nasza propozycja spotka się z uznaniem kibiców, którzy chętnie skorzystają z oferty.” – mówi Tomasz Wojciechowski, prezes GTM Start Gniezno.

Gnieźnieńskie Towarzystwo Motorowe Start oferuje zakup karnetów wstępu na imprezy żużlowe w sezonie 2017 nie tylko osobom indywidualnym, ale także firmom. Rozgrywki PLŻ2 zapowiadają się niezwykle emocjonująco, zwłaszcza, że stawiamy przed drużyną wysokie wymagania i naszym celem jest walka o awans. Nabywając karnety możecie dać Państwo możliwość przeżywania sportowych emocji również pracownikom swojej firmy. Takie wejściówki będą dla nich doskonałą formą motywacji, a także umocnią Państwa wizerunek jako solidnego pracodawcy. W ramach budżetu Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych możecie Państwo zakupić dowolną ich ilość.

Sprzedaż voucherów odbywa się w sekretariacie klubu przy ul. Wrzesińskiej 27-29.
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 16.

Promocja! Do każdego zakupionego vouchera upominek – kalendarz na rok 2017! (obowiązuje od 11.01 do odwołania)